HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA      1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan NURSAN KABLO , pazarlama konusundaki bilgi ve teknik tecrübe birikimini. 1998 yılında üretim tesisini kurarak farklı bir boyuta taşımıştır. Genç ve uzman çalışan yapısı ile hızla bu alanda da hedeflerine ulaşan NURSAN KABLO, ürettiği NKS markalı ürünleri ile yurtiçinde ve yurtdışında aranan marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır.2003 yılında şirketleşmiş ve NURSAN KABLO İMALAT SAN.ve TİC.LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur.  Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NURSAN KABLO , ISO 9001:2000, işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile NKS KABLO ’ya TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Geniş ürün gamına sahip olan NKS KABLO ’nun ürün gruplarından bazıları: NKS HALOJENSİZ KABLOLAR NKS YANGIN ALARM KABLOLARI NKS HABERLEŞME KABLOLARI NKS VERİ İLETİŞİM KABLOLARI NKS ALEVE DAYANIKLI KABLOLAR NKS SİLİKON KABLOLAR NKS BILGISAYAR (LAN) KABLOLARI NKS CCTV & SES KABLOLARI NKS KOAKSIYEL KABLOLAR NKS KONTROL KABLOLARI NKS MARIN & HAVUZ KABLOLARI NKS ENTRUMAN KABLOLARI NKS TESISAT KABLOLARI NKS 0,6 / 1kV GÜÇ KABLOLARI         NURSAN KABLO , müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablo üretimi yaparak farklı çözümler getirmektedir. Makine parkurunu her geçen gün genişleten NURSAN KABLO , NKS markalı ürünleriyle Türkiye ve birçok ülkede  pazar payını her gün arttırmaktadır. Sürekli gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden AR&GE departmanıyla , en ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir. NKS KABLO , eşdeğer ürünlerde; ekonomik fiyat, yerinde ve zamanında hizmet, kaliteli ürün denklemi ile müşterilerinin güvenini ve memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.  


HAKKIMIZDA

    1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan NURSAN KABLO , pazarlama konusundaki bilgi ve teknik tecrübe birikimini. 1998 yılında üretim tesisini kurarak farklı bir boyuta taşımıştır. Genç ve uzman çalışan yapısı ile hızla bu alanda da hedeflerine ulaşan NURSAN KABLO, ürettiği NKS markalı ürünleri ile yurtiçinde ve yurtdışında aranan marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır.2003 yılında şirketleşmiş ve NURSAN KABLO İMALAT SAN.ve TİC.LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur.  Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NURSAN KABLO , ISO 9001:2000, işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile NKS KABLO ’ya TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Geniş ürün gamına sahip olan NKS KABLO ’nun ürün gruplarından bazıları:

NKS HALOJENSİZ KABLOLAR

NKS YANGIN ALARM KABLOLARI

NKS HABERLEŞME KABLOLARI

NKS VERİ İLETİŞİM KABLOLARI

NKS ALEVE DAYANIKLI KABLOLAR

NKS SİLİKON KABLOLAR

NKS BILGISAYAR (LAN) KABLOLARI

NKS CCTV & SES KABLOLARI

NKS KOAKSIYEL KABLOLAR

NKS KONTROL KABLOLARI

NKS MARIN & HAVUZ KABLOLARI

NKS ENTRUMAN KABLOLARI

NKS TESISAT KABLOLARI

NKS 0,6 / 1kV GÜÇ KABLOLARI

 

      NURSAN KABLO , müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablo üretimi yaparak farklı çözümler getirmektedir. Makine parkurunu her geçen gün genişleten NURSAN KABLO , NKS markalı ürünleriyle Türkiye ve birçok ülkede  pazar payını her gün arttırmaktadır. Sürekli gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden AR&GE departmanıyla , en ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir. NKS KABLO , eşdeğer ürünlerde; ekonomik fiyat, yerinde ve zamanında hizmet, kaliteli ürün denklemi ile müşterilerinin güvenini ve memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.

 

-->